Kalebet Kaç Oldu?

Kalabet bahis sitesinin engellendiğini fark eden üyeler, kalebet kaç oldu diye araştırma yapıyor. Kalabet’in güncel adresini öğrenmek için yapacağınız ufak işlemleri bugün sizlere anlatacağız.

Kaç Oldu?

Türkiye’de hizmet vermekte olan bazı sektörlere ait web siteleri BTK kurumu tarafından kapatılmaktadır. Bu internet sitelerine girmek isteyen kullanıcılar siteye erişemezler ve bir uyarı metni ile karşılaşırlar. Web siteleri bu sorunu aşmak için isim değişikliğine gitmektedirler. Örneğin; ornek.com olarak hizmet veren web sitesi erişim engeli ile kapatıldığı zaman ornek1.com olarak yayın hayatına devam eder.

Yukarıda yer alan görselde “kalebet.com” hakkında verilen erişim engelleme kararını görmektesiniz. Bu karar ile birlikte kalebet web sitesi sürekli isim değişikliğine başvurmaktadır. Kalebet kaç oldu öğrenmek için “avmevsimifilmi.com” web sitemize google üzerinden erişebilirsiniz. Editör ekibimiz anlık olarak güncel bağlantıyı sizlere sunmaktadır.

Kalebet Neden Açılmıyor?

Erişim engeli getirilen web sitelerine sorunsuz giriş yapmak için VPN kullanmanız gerekmektedir. VPN kullanmak istemeyen kullanıcılar, kalebet açılmıyor şikayetinde bulunuyor. Bu problemle karşı karşıya gelmemek için sitemizin en üst bölümünde yer alan güncel giriş bağlantısını kullanmalısınız. Bu tarz durumlarda kurulan sahte sitelere dikkat etmelisiniz. Kurulan sahte sitelerle sizlerin üyelik bilgilerini çalmaya çalışıyorlar ya da siteye ödeme yapmanızı sağlıyorlar.

Siz orjinal kalebet adresine ödeme yaptığınızı düşünürken sahte siteye ödeme yapıyorsunuz ve paranız pul oluyor. İnternet’in derin bir mecra olduğunu unutmayın. Yapmak istediğiniz işlemleri dikkat ederek gerçekleştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir